Кошик
10 відгуків
+380951725354
Трубопровідна арматура та промислове обладнання від компанії ДАН ПромАрма

Фланці сталеві притискні для ПЕ, ПНД труб

Фланці сталеві притискні для ПЕ, ПНД труб.

Фланець ПНД (притискний) – це сталевий плоский приварний фланець з расточенным внутрішнім діаметром для посадки на ПЕ втулку / бурт ПНД. Фланець під ПЕ трубу розточується так, щоб внутрішній діаметр фланця був більше зовнішнього діаметра труби, а на внутрішньому діаметрі притискного фланця - з одного боку знімають фаску., для того, щоб гострий кут фланця не врізався в бурт литої втулки. На поверхні фланця під ПНД втулку є спеціальні болтові отвори для кріплення. Приєднувальні розміри притискного фланця відповідають ГОСТ 12815-80.

Притискні фланці широко застосовують приєднань між запірною арматурою і ПНД трубопроводом, а також для переходу з ПЕ труби на труби і фітинги з ВЧШГ або сталі. Такі фланці забезпечують герметичність та міцність конструкцій, а також простоту виготовлення, розбирання і складання.

Монтаж притискних фланців здійснюється наступним чином: на ПЕ втулку надягають притискної фланець, після чого з'єднують поліетиленову трубу з гладким кінцем втулки з допомогою електрозварних муфт або зварюванням встик. Закінчення втулки приварюють до закінчення поліетиленової труби.

Пропонуємо широкий вибір діаметрів сталевих притискних фланців від Ду 25 мм до Ду 1200 мм і тиску (Ру) від 10 кгс/см до 16 кгс/см2.

flanec_pnd_chertezh

фланці

Фланці ГОСТ 12820-80 сталеві плоскі притискні під поліетиленову втулку труби ПНД. Марка стали: 20 ст. Температура середовища: - 70°С до +300 °С. Умовний тиск: від 0,1 МПа до 2,5 МПа (від 1 кгс/см2 до 25 кгс/см2). Всі фланці можуть бути виготовлені з оцинкованим, полімерним покриттям.